Jan Voesten

Algemene directie

j.voesten@jpdoco.nl

André Doggen

Algemene directie

a.doggen@jpdoco.nl

Patrick Koning

ICT Adviseur en verkoop
p.koning@jpdoco.nl

Rene Bovee

Systeem- en netwerkbeheer

r.bovee@jpdoco.nl

Jaap-Yntze Jongsma

Systeem- en netwerkbeheer

j.y.jongsma@jpdoco.nl

Richard Bouwman

Systeem- en netwerkbeheer

r.bouwman@jpdoco.nl

Laura van der Werf

Planning en klantenservice

planning@jpdoco.nl

Aaltje Hartman-Koopmans

Administratie en abonnementenbeheer

administratie@jpdoco.nl

Tessa Koeman

Glasvezel klantenservice en graafschades

klantenservice@fiberflevo.nl

sluit menu
bel directKlik hier voor direct contact